Krajský výbor Fyzikálnej olympiády v Prešove |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45. ročník
Fyzikálnej olympiády |
Krajské kolo
kategórie D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V ý s l e d k
o v á l i s t i n a |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poradie |
Priezvisko
a meno |
Ročník |
Š k o l
a |
Vyučujúci |
Ú l
o h y |
Body |
1 |
2 |
3 |
4 |
spolu |
Víťazi súťaže |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kovaľ Michal |
1 |
Gymnázium L. Stockela Bardejov |
Ganzarčíková |
10 |
10 |
5,5 |
4 |
29,5 |
2 |
Tkáčik Anton |
1 |
Gymnázium
Konštantínova Prešov |
Romanová |
8 |
10 |
2 |
6 |
26 |
3 |
Salaj Michal |
1 |
Gymnázium Snina,
Študentská 4 |
Škumanič |
10 |
8 |
0 |
3 |
21 |
Ďaľší úspešní
riešitelia |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Dubás Jakub |
05A |
G. arm. gen. L. Svobodu Humenné |
Tuleja |
10 |
0 |
1 |
9,5 |
20,5 |
5 |
Volčko Vladimír |
1 |
SPŠE Prešov |
Tekeľová |
3 |
3 |
4 |
10 |
20 |
6 |
Jakubová
Veronika |
1 |
G. arm. gen. L.
Svobodu Humenné |
Tuleja |
10 |
3 |
2,5 |
4 |
19,5 |
6 |
Kučeríková
Miroslava |
1 |
Gymnázium
Kukučínova Poprad |
Datková |
9 |
7 |
1,5 |
2 |
19,5 |
6 |
Lavková
Jaroslava |
1 |
Gymnázium
Kukučínova Poprad |
Datková |
10 |
7 |
2,5 |
0 |
19,5 |
7 |
Koščák Jozef |
1 |
G.
P.O.Hviezdoslava, Kežmarok |
Pástorová |
9 |
0 |
1 |
9 |
19 |
8 |
Galica Jozef |
kvinta |
Gymnázium
Spišská Stará Ves |
Trebuňová |
5 |
10 |
1 |
2 |
18 |
8 |
Geroč Ján |
1 |
Gymnázium
Kukučínova Poprad |
Datková |
7 |
0 |
1 |
10 |
18 |
8 |
Maruščáková
Lenka |
kvinta |
G. v Stropkove, Konštantínova |
Paňková |
3 |
9 |
2 |
4 |
18 |
9 |
Dzurenko Tomáš |
1 |
Gymnázium JAR
Prešov |
Oravec |
9 |
4 |
0 |
4 |
17 |
10 |
Kosárová Eva |
1 |
Gymnázium L.
Stockela Bardejov |
Ganzarčíková |
4 |
0 |
8,5 |
3 |
15,5 |
10 |
Miškaňová
Ľudmila |
1 |
Gymnázium JAR
Prešov |
Kobulská |
5 |
5 |
2,5 |
3 |
15,5 |
11 |
Adamčák Ján |
1 |
SPŠE Prešov |
Tekeľová |
4 |
7 |
2 |
2 |
15 |
11 |
Kukla Adam |
1 |
G. arm. gen. L.
Svobodu Humenné |
Tuleja |
3 |
8 |
4 |
0 |
15 |
11 |
Žemička Martin |
1 |
Gymnázium L.
Stockela Bardejov |
Ganzarčíková |
10 |
0 |
2 |
3 |
15 |
Ďaľší
riešitelia |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Broda Martin |
1 |
SPŠE Prešov |
Tekeľová |
3 |
5,5 |
1 |
2 |
11,5 |
|
Ferenc Juraj |
1 |
SPŠE Prešov |
Babinčák |
1 |
7,5 |
0 |
3 |
11,5 |
|
Bláha Juraj |
1 |
G. P.O.Hviezdoslava, Kežmarok |
Pástorová |
0 |
8 |
0 |
3 |
11 |
|
Hajduk Slavomír |
1 |
Gymnázium JAR
Prešov |
Oravec |
2 |
0 |
0 |
9 |
11 |
|
Giľaková Daniela |
1 |
Gymnázium
Kukučínova Poprad |
Štrbianová |
5 |
0 |
1,5 |
3 |
9,5 |
|
Závacký Radoslav |
kvinta |
G.
P.O.Hviezdoslava, Kežmarok |
Duľa |
3 |
4 |
0,5 |
2 |
9,5 |
|
Mlynarčík Jozef |
1 |
Gymnázium
Spišská Stará Ves |
Trebuňová |
4 |
3 |
0 |
2 |
9 |
|
Hakun Peter |
1 |
Gymnázium DH Svidník |
Poláček |
3 |
0 |
1 |
4 |
8 |
|
Šatanek Dávid |
1 |
Gymnázium L.
Stockela Bardejov |
Ganzarčíková |
4 |
0 |
2 |
2 |
8 |
|
Špaková Mária |
kvinta |
G.
P.O.Hviezdoslava, Kežmarok |
Duľa |
3 |
3 |
1 |
1 |
8 |
|
Petrič Pavol |
1 |
Gymnázium L.
Stockela Bardejov |
Ganzarčíková |
1 |
2 |
1,5 |
3 |
7,5 |
|
Benová Natália |
kvinta |
Gymnázium Kukučínova Poprad |
Lukáč |
1 |
0 |
1 |
4 |
6 |
|
Kravčák Jaroslav |
1 |
Gymnázium L.
Stockela Bardejov |
Ganzarčíková |
0 |
3 |
2 |
1 |
6 |
|
Sciranková Mária |
1 |
Gymnázium Vramov n/T |
Harakaľová |
3 |
0 |
1 |
2 |
6 |
|
Fejerčák Lukáš |
kvinta |
G.
P.O.Hviezdoslava, Kežmarok |
Duľa |
3 |
0 |
0 |
2 |
5 |
|
Geregáč Lukáš |
1 |
G. arm. gen. L.
Svobodu Humenné |
Tuleja |
3 |
0 |
1 |
1 |
5 |
|
Zemčáková Anna |
kvinta |
Gymnázium Kukučínova Poprad |
Lukáč |
4 |
0 |
0 |
1 |
5 |
|
Hrušovský Matej |
1 |
Gymnázium
Kukučínova Poprad |
Štrbianová |
3 |
0 |
0,5 |
1 |
4,5 |
|
Moško Matej |
1 |
Gymnázium Konštantínova Prešov |
Romanová |
2 |
0,5 |
1 |
1 |
4,5 |
|
Nagyová Mária |
1 |
Gymnázium
Komenského Sabinov |
Szmolka |
2 |
0 |
1,5 |
1 |
4,5 |
|
Dely Pavol |
1 |
Gymnázium Vramov
n/T |
Harakaľová |
1 |
1 |
0 |
2 |
4 |
|
Lipková
Miroslava |
1 |
Gymnázium L.
Stockela Bardejov |
Ganzarčíková |
3 |
0 |
0 |
1 |
4 |
|
Timko Michal |
1 |
Gymnázium
Komenského Sabinov |
Szmolka |
3 |
0 |
0 |
1 |
4 |
|
Fugger Michal |
1 |
Gymnázium
Kukučínova Poprad |
Štrbianová |
2 |
0 |
0,5 |
1 |
3,5 |
|
Letkovský
Stanislav |
1 |
Gymnázium
Komenského Sabinov |
Szmolka |
2 |
0 |
0 |
1 |
3 |
|
Grigerová Veronika |
1 |
G. J.
Francisci-Rimavského Levoča |
Leibízcerová |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlohy opravila
komisia v zložení: Doc. PaedDr. Vladimír Šebeň, RNDr. Sergej Iľkovič |
|
|
|
|
|
podmienky
úspešnosti: |
zisk najmenej 15 bodov a najmenej jedna úloha
za 5 a viac bodov |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V Prešove dňa 21.4.2004 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RNDr. Sergej
Iľkovič |
|
|
Doc.
PaedDr. Vladimír Šebeň, CSc. v.r. |
|
predseda súťažnej poroty |
|
|
predseda KV FO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|