Výsledková listina krajského kola 46.roč. FO kat.E
Prešovský kraj
20.4.2005
Víťazi:
Por. Meno Škola Vyučujúci Pr.č.1 Pr.č.2 Pr.č.3 Pr.č.4 Spolu
1 KYRC Filip I. ZŠ Francisciho, Poprad Mgr. R. Šabla 10 10 10 10 40
2 HAČKULIČ Pavol ZŠ Kudlovská, Humenné Mgr. M. Roman 10 10 9 10 39
2 HRIVŇAK Stanislav V. ZŠ, Pod Vinbargom, Bardejov Mgr. J. Kravcová 10 10 9 10 39
3 KATUŠČÁK Dávid ZŠ M. Nešpora, Prešov  Mgr. E. Straková 10 9 9 10 38
3 URBAN Martin V. ZŠ Pod Vinbargom, Bardejov Mgr. J. Kravcová 10 8 10 10 38
Úspešní riešitelia:
4 ALBERT Branislav V. ZŠ Pod Vinbargom, Bardejov Mgr. Kravcová 10 9,5 10 8 37,5
5 KLEMBAROVÁ Ivana ZŠ 17. novembra 31, Sabinov Mgr. Šinaľ 10 6 9,5 10 35,5
6 DACKO Ivan ZŠ Bernoláková, Vranov nad Topľou Mgr. Mihoková 10 8 9 8 35
7 GECI Róbert V. ZŠ Pod Vinbargom, Bardejov Mgr. J. Kravcová 10 6 9 9 34
8 DOBÁK Samuel ZŠ Čsl. armády, Prešov  Mgr. A. Svobodová 10 8 10 5 33
8 STRIŠOVSKÝ Jaroslav ZŠ Dr. Fischera, Kežmarok Mgr. M. Petrasová 10 6 7 10 33
9 OGURČÁK Filip ZŠ Dr. Fischera, Kežmarok Mgr. M. Petrasová 4 10 10 8 32
9 ZÁBOJ Martin I. ZŠ Francisciho, Poprad Mgr. R. Šabla 10 7 9 6 32
10 KIKTA Michal ZŠ Tajovského, Poprad Mgr. Grútková 10 3 10 7 30
10 VAŇO Jakub ZŠ Máj. Námestie, Prešov  PaedDr. D. Štucková 9 2 9 10 30
11 ONDERKO Martin ZŠ Šrobárova, Prešov Mgr. Vaľková 10 8 6 4 28
12 RAČEK Erik ZŠ Dr. Fischera, Kežmarok Mgr. M. Petrasová 10 7 4 5 26
13 HANČÁK Martin  ZŠ Soľ, Vranov nad Topľou Mgr. Mihočová 10 2 9,5 4 25,5
14 BOBOVSKÝ Tomáš ZŠ Dr. Fischera, Kežmarok Mgr. M. Petrasová 10 1 9 4 24
14 HRABOVSKÝ Matúš ZŠ Koškovce, Humenné Mgr. Horkuličová 10 2 7 5 24
15 LELIČOVÁ Ľuboslava ZŠ Komenského, Snina Mgr. Drozd 10 7 1 5 23
15 SMOLEŇÁK Andrej ZŠ Tajovského, Poprad Mgr. Grútková 10 0 10 3 23
16 LASKOVSKÝ Martin ZŠ Čsl. armády, Prešov  Mgr. A. Svobodová 9 7 2 4 22
17 DEMKO Martin ZŠ Spišské Bystré, Poprad Mgr. J. Šofránková 10 0 9 2 21
17 GALIKOVÁ Lenka ZŠ G. Haina, Levoča Mgr. J. Ferko 10 2 8 1 21
17 MIKUDA Šimon ZŠ Levočská,Stará Ľubovňa Mgr. P. Hoger 10 1 7 3 21
18 DLUGOŠ Jozef ZŠ Sv. Kríža, Kežmarok Mgr. Krajčiová 9 6 3 2 20
19 PETROVAJ Peter Gymnázium, Stropkov  Mgr. E. Paňková 10 1 0 5 16
19 ŠOLTÝSOVÁ Amália ZŠ 17. novembra 31, Sabinov Mgr. E. Straková 10 2 1 3 16
20 HOCKO Pavol ZŠ Konštantínova, Stropkov Mgr. Štofira 4 0 6 5 15
Riešitelia:
  BELEJ Peter ZŠ Kudlovská, Humenné Mgr. P. Belej 4 1 4 4 13
  KURILEC Adam ZŠ Centrálna 464/2, Svidník Mgr. Rodáková 7 1 0 4 12
  TARATUTOVÁ Mária ZŠ G. Haina, Levoča Mgr. J. Ferko 10 1 0 0 11
  BEDNÁR Ivan ZŠ Komenského, Snina Mgr. Drozd 0 1 6,5 3 10,5
  KUŠNIRÍK Ondrej ZŠ Šarišské Michaľany, Sabinov Mgr. J. Mačo 0 0 8 0 8
  VERČIMÁKOvÁ Viera ZŠ Hanušovce, Vranov nad Topľou Mgr. J. Kovaľ 0 2 0 3 5
 
Úlohy opravila komisia v zložení: doc.PaedDr.Vladimír Šebeň, PhD.
RNDr. Katarína Šterbáková
Podmienky úspešnosti: Zisk najmenej 15 bodov a najmenej jedna úloha za 5 a viac bodov.
Predseda súťažnej poroty: doc. PaedDr.Vladimír Šebeň, PhD.
 
V Prešove 29.4.2005 doc.PaedDr.Vladimír Šebeň,PhD.
predseda KV FO