Krajská komisia Fyzikálnej olympiády v Prešove |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51. ročník
Fyzikálnej olympiády |
2. kolo
kategórie C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V ý s l e d
k o v á l i s t i n a |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poradie |
Priezvisko
a meno |
Ročník |
Š k o
l a |
Vyučujúci |
Ú l
o h y |
Body |
1 |
2 |
3 |
4 |
spolu |
Víťazi súťaže |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Schichman Marcel |
2C |
Gym. J. A. Raymana Prešov |
M. Oravec |
10 |
7 |
10 |
10 |
37 |
2 |
Fedurco Miroslav |
2B |
Gym. L. Svobodu Humenné |
S. Tuleja |
10 |
4 |
7 |
9 |
30 |
3 |
Dupej Peter |
2A |
Gym. J. A. Raymana Prešov |
M. Oravec |
9 |
6 |
8 |
6 |
29 |
3 |
Šima Matej |
2C |
Gym. J. A. Raymana Prešov |
M. Oravec |
3 |
10 |
10 |
6 |
29 |
Ďaľší úspešní
riešitelia |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Gajdoš Pavol |
2D |
Gym. J. A. Raymana Prešov |
M. Oravec |
2 |
4 |
10 |
10 |
26 |
5 |
Veľas Lukáš |
2A |
Gym. L. Svobodu Humenné |
S. Tuleja |
6 |
8 |
6 |
6 |
26 |
7 |
Havadej Matúš |
2C |
Gym. J. A. Raymana Prešov |
M. Oravec |
0,5 |
7 |
1 |
10 |
18,5 |
8 |
Panda Anton |
2E |
Gymnázium Konštantínova Prešov |
M. Romanová |
2 |
6 |
7 |
2 |
17 |
9 |
Dolhý Dominik |
2E |
Gym. L. Stőckela Bardejov |
P. Bubák |
1,5 |
1,5 |
6 |
7 |
16 |
10 |
Pisarčík Ondrej |
2A |
Gym. Spišská Stará Ves |
J. Džunko |
2,5 |
2 |
7 |
4 |
15,5 |
10 |
Šatala Pavol |
2A |
Gym. P.O.Hviezdoslava Kežmarok |
I. Duľa |
3 |
1,5 |
5 |
6 |
15,5 |
12 |
Martiček Štefan |
2A |
Gym. L. Stőckela Bardejov |
P. Bubák |
4 |
2 |
5 |
4 |
15 |
12 |
Prevužňák Alex |
2C |
Gym. J. A.
Raymana Prešov |
M. Oravec |
3 |
0 |
6 |
6 |
15 |
Ďaľší
riešitelia |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chromý Ondrej |
2E |
Gymnázium
Konštantínova Prešov |
|
0 |
6 |
1 |
1 |
8 |
|
Kopálko Lukáš |
2D |
Gym. L. Stőckela
Bardejov |
|
3 |
2 |
1 |
2 |
8 |
|
Chudíková Andrea |
2A |
Gym.
P.O.Hviezdoslava Kežmarok |
|
0 |
2 |
2 |
3 |
7 |
|
Starinská
Veronika |
sexta |
Gym. Kukučínova
Poprad |
|
0 |
3 |
3 |
0 |
6 |
|
Mečiarová
Katarína |
2C |
Gym. D. Tatarku
Poprad |
|
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlohy opravila komisia v
zložení: |
RNDr. Sergej Iľkovič, PhD., Mgr. Petra
Dziurová, Mgr. Dušan Sroka |
|
|
|
|
|
|
podmienky úspešnosti: |
najmenej jedna úloha úspešná (min. 5 bodov) a
celkovo najmenej 15 bodov |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V Prešove dňa 24.5.2010 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
predseda súťažnej poroty |
|
KV FO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|