Krajská komisia Fyzikálnej olympiády v Prešove |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54. ročník Fyzikálnej olympiády |
krajské kolo
kategórie D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V ý s l e d
k o v á l i s t i n a |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poradie |
Priezvisko
a meno |
Ročník |
Š k o l
a |
Vyučujúci |
Ú l
o h y |
Body |
1 |
2 |
3 |
4 |
spolu |
Víťazi súťaže |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ihnátová Antónia |
1E |
Gym. L. Svobodu, Humenné |
S. Tuleja |
10 |
10 |
10 |
4 |
34 |
2 |
Ščur Michal |
1C |
Gym. L. Stöckela, Bardejov |
P. Bubák |
10 |
9 |
10 |
4 |
33 |
3 |
Bilý Ondrej |
1B |
Gym. L. Svobodu, Humenné |
S. Tuleja |
10 |
8 |
10 |
4 |
32 |
Ďaľší úspešní
riešitelia |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Lučanský Peter |
1A |
Gym. sv. J. Bosca Bardejov |
|
9 |
8 |
9 |
2 |
28 |
5 |
Cehula Jakub |
kvinta |
Gym.
P.O.Hviezdoslava Kežmarok |
G. Pástorová |
10 |
5 |
9,5 |
3 |
27,5 |
6 |
Zeman Dominik |
1B |
Gym. D. Tatarku
Poprad |
S. Roman |
10 |
6 |
10 |
1 |
27 |
7 |
Jambrich Jakub |
kvinta |
Gym. J. A.
Raymana, Prešov |
M. Oravec |
8,5 |
3 |
10 |
5 |
26,5 |
8 |
Javorský Dávid |
1A |
Gym.
P.O.Hviezdoslava Kežmarok |
I. Duľa |
7,5 |
8 |
9,5 |
1 |
26 |
9 |
Šípka Stanislav |
kvinta |
Gymnázium
Kukučínova Poprad |
Z. Majerčáková |
9,5 |
8 |
7 |
1 |
25,5 |
9 |
Jakubíková Lucia |
kvinta |
Gym. J. A.
Raymana, Prešov |
M. Oravec |
9,5 |
2 |
10 |
3 |
24,5 |
9 |
Kľučár Róbert |
1D |
Gym. J. A.
Raymana, Prešov |
M. Oravec |
8 |
5 |
9,5 |
2 |
24,5 |
12 |
Benyak Patrik |
1B |
Gym.
P.O.Hviezdoslava Kežmarok |
G. Pástorová |
9 |
5 |
10 |
0 |
24 |
13 |
Čirip Michal |
kvinta |
Gym. J. A.
Raymana, Prešov |
M. Oravec |
5,5 |
9 |
5 |
3 |
22,5 |
14 |
Ševčík Jakub |
kvinta |
Gymnázium
Kukučínova Poprad |
Z. Majerčáková |
9 |
2 |
9 |
2 |
22 |
14 |
Šimková Katarína |
kvinta |
Gym. J. A.
Raymana, Prešov |
M. Oravec |
7 |
5 |
10 |
0 |
22 |
16 |
Košuth Filip |
kvinta |
Gym.
P.O.Hviezdoslava Kežmarok |
G. Pástorová |
5 |
2 |
9 |
3 |
19 |
17 |
Královič Ľubomír |
1D |
Gym.
Konstantínova 2, Prešov |
M. Romanová |
9 |
2 |
5 |
2 |
18 |
18 |
Levocký Kristián |
1B |
Gym. D. Tatarku
Poprad |
S. Roman |
9 |
3 |
5,5 |
0 |
17,5 |
18 |
Rybanský Ľuboš |
1B |
Gym. D. Tatarku
Poprad |
S. Roman |
0 |
8 |
9,5 |
0 |
17,5 |
20 |
Keša Matúš |
1A |
SOŠ technická
Humenné |
V. Hozaničová |
8 |
5 |
2 |
2 |
17 |
20 |
Kuffa Šimon |
1A |
Gym.
P.O.Hviezdoslava Kežmarok |
G. Pástorová |
8 |
4 |
4 |
1 |
17 |
22 |
Jabczun Miloš |
kvinta A |
Gym. Sv. Mikuláša Prešov |
|
6,5 |
8 |
2 |
0 |
16,5 |
23 |
Staško Samuel |
kvinta |
Gym. J. A. Raymana, Prešov |
M. Oravec |
9 |
2 |
2 |
2 |
15 |
Ďaľší
riešitelia |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Repka Matej |
1C |
Gym. J. A. Raymana, Prešov |
|
7 |
3 |
2 |
0 |
12 |
|
Murcko Martin |
1B |
Gym. T. Vansovej
Stará Ľubovňa |
|
5 |
1 |
2 |
1 |
9 |
|
Brehuv Matúš |
1B |
Gym.
Konstantínova 2, Prešov |
|
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
|
Furtkevič Filip |
1A |
Gym. T. Vansovej
Stará Ľubovňa |
|
2 |
0 |
2 |
0 |
4 |
|
Pekarčík Daniel |
kvinta |
Gym.
P.O.Hviezdoslava Kežmarok |
|
1 |
1 |
2 |
0 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlohy opravila
komisia v zložení: |
dr. h. c., doc., PaedDr. Vladimír Šebeň, PhD.,
RNDr. Sergej Iľkovič, PhD. |
|
|
|
|
|
podmienky úspešnosti: |
najmenej jedna úloha úspešná (min. 5 bodov) a
celkovo najmenej 15 bodov |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V Prešove dňa 21.5.2013 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
predseda súťažnej poroty |
|
KV FO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|